Yangın Patlama Duvarı - Profire

İçeriğe git
PATLAMA DUVARI
Yangın ve patlama dayanımı duvarları ve bölmeleri çok çeşitli ihtiyaçları karşılamak için farklı düzen ve çerçeveleme seçeneklerinde tasarlanabilir ve kurulabilir. Günümüz inşaat piyasalarında, çok yönlü rolleri yerine getirebilen, hızlı yol izlemeye ve uygun maliyetli kurulum yapmaya muktedir sistemlere duyulan ihtiyaç en üst düzeyde önem taşımaktadır.
Patlama Duvarı
Bölme ve duvar sistemleri bu rollerin tümünü kolaylıkla yerine getirebilir. Duvarlar, yangına maruz kalmadan önce ve yangın esnasında şiddetli etkilere dirençlidir. Bu, depo durumlarında olduğu gibi her gün maruz kalmanın yükünden zarar görmeden kullanılmasını sağlar. Yangın koşullarında bölmeyi korur ve bir yangın sonrasında iyileştirici bir iş yapılıncaya kadar bir binanın güvenli kalmasını sağlarlar.

Bölme ve duvar sistemleri, tehlikeli alanların ayrılması, valf aktüatörleri için koruma, kaçış yolları ve tünellerin korunması, sığınma alanları inşaatı, binalarda kompartıman oluşturma, tehlikeli malların depolanması alanları veya ekipman koruması ve trafo mahfazaları gibi uygulamalarda kullanılabilir.
TELİF HAKKI © 2014-2017 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön