Yangın Durdurucu Yastık (Yangın Yastığı) - Profire

İçeriğe git
PASİF YANGIN DURDURUCU ÜRÜNLER
YANGIN DURDURUCU YASTIK
Hızlı ve kolay uygulanabilen, tozsuz uygulama imkanı sunan grafit esaslı yangın durdurucu yastıklardır. Daha önce uygulanmış olan yangın yastıkları, ısıya maruz kalmadıkları sürece yeniden kullanılabilirler.

Uygulama Alanları
Yangın yastıkları duvar ve döşemelerden geçiş yapan kablo, kablo tavası ve plastik boru geçişlerinde yangın dayanımı sağlar.

Sistem Avantajları ve Faydaları
  • Yangın yastığı kullanıma hazırdır. Hızlı ve kolay uygulama imkanı sağlar.
  • Yastıklar mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.
  • Tozsuz uygulama sayesinde bilgi işlem odalarında kullanım imkanı sunar.

Test Sertifikası ve Onay Belgesi
  • EN1366-3 (Kablo / kablo demetleri, borular)
  • EN13501-2 / Sınıflandırma Raporu
  • ETAG 026-2
  • ASTM/UL
Yangın Durdurucu Yastık
Yangın durdurucu yastıklar, Çanta / yastık, kablolar gibi servislerin yangın dirençli bir elemana girdiği her yerde kullanılabilir. Hizmetlerin sık sık yeniden yönlendirildiği ve bir binanın yapım aşamasında geçici koruma olarak kullanılabileceği durumlarda, özellikle yararlıdır.

İstenilen yangın değerini elde etmek için torbalar / yastıklar, doğru oryantasyon, paketleme yoğunluğu ve çakışmayı (sıralı eklemler) kullanarak deliklere yerleştirilmelidir. Duvar geçişleri için, çanta / yastıklar normal olarak kendi kendini destekler, ancak az nüfuz eden geniş açıklıklar penetrasyonun her iki tarafında destek için bir çelik tutma kafesi gerektirebilir. Örgü ebadı ve sabitleme yöntemi çanta / yastıkların desteğini etkileyebilir ve üreticilerin sabitleme özellikleri belirlenmelidir. Zemine nüfuz etmeleri normalde çanta / yastığı desteklemek için iyi demirli bir çelik örgü kafes veya sepet gerektirir.
TELİF HAKKI © 2014-2017 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön