Nükleer Enerji Santralleri için Yangından Korunma Sistemleri - Profire

Profire
İçeriğe git
ÜRÜNLER
NÜKLEER ENERJİ SİSTEMLERİ
PROFIRE, nükleer buhar artırma tesisleri için yangın önleyici ve ısı yalıtım sistemlerinin kurulumunda önemli bir yer tutmuştur. Nükleer sanayiyle olan ilişki, o dönem boyunca pasif yangın koruma sistemlerine ve havuz linerleri gibi büyük imalata dönüştürülmüştür.
DARCHEM
Darchem Mühendislik, neredeyse elli yıldır nükleer buhar üretim tesisi için ısı yalıtım sistemlerinin tasarımı, imalatı ve montajında önemli bir yer tutmuştur.

Nükleer sanayiyle olan ilişki, o dönem boyunca pasif yangın koruma sistemlerine ve havuz linerleri gibi büyük imalata dönüştürülmüştür.

Ana şirket Esterline Corporation tarafından desteklenen, yatırım ve sürekli ürün geliştirme destekli Darchem, Nükleer Sektörü'ne en yüksek hizmeti sunmak için tüm özelliklere sahiptir.

Nükleer Deneyim
• 18 ülkede dünya çapında 160'un üzerinde reaktör.
• 40 yıllık nükleer santral tecrübesinden faydalanarak kanıtlanmış ürünler geliştirildi
• Hizmet denetimi için gerekli alanlara hızlı erişim sağlamada uzmanlar
• Sınıflandırılmış radyasyon işçilerini de içeren yüksek hassasiyet ve esnek ekip
• Nükleer endüstride kalite ve güvenlik standartlarına yüksek derecede bilinç

Darchem, BS EN ISO 9000'i, dünya çapındaki müşteri tabanımızdan çok sayıda özel şirket onayları ile birlikte elinde tutuyor. Bunlar arasında Rolls Royce, AREVA, Westinghouse, EDF, CFHI, KHNP (Kore Hidro Nükleer Enerji) DSME, Daewoo E & C ve HHI (Hyundai Heavy Industries) bulunmaktadır.

Şirket, BS EN ISO 1400'e her iki tesislerinde de çevre tarafından akredite edilmiş olup faaliyetlerimiz, süreçlerimiz ve hizmetlerimizin çevresel etkilerini en aza indirgeyerek birlikte kirliliğin önlenmesinde ve azaltılmasında sürekli iyileştirme taahhüdünde bulunmaktadır.

TELİF HAKKI © 2014-2017 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön