Yangın Durdurucu Mastik, Akrilik ve Silikon Yangın Mastiği - Profire

Profire
İçeriğe git
ÜRÜNLER > Pasif Yangın Durdurucu
PASİF YANGIN DURDURUCU ÜRÜNLER
YANGIN DURDURUCU MASTİK
Çeşitli detaylara yönelik çözümler sağlayabilmek adına akrilik, silikon ve grafit bazlı olmak üzere farklı ana malzemeden oluşan yangın durdurucu mastik ürünleridir. Yangın durdurucu mastik, çeşitli elektrik ve mekanik penetrasyonlar ile birlikte düşük, orta ve yüksek hareket kapasitesine sahip derzlerde 4 saate kadar yangın yalıtımı sağlayan mastiklerdir.
Yangın Durdurucu Mastik
Akrilik Mastik
Yangın Mastiği
Silikon Mastik
Yangın Durdurucu Mastik Kaplama
İntümesan Mastik
Özellikle deliklerin küçük olduğu, penetrasyonların karmaşık olduğu ve yapı elemanları veya doğrusal bağlantılar arasında lineer boşlukların olduğu durumlarda, uygun olan yangın durdurucu mastik ile detay çözümleri sağlanır.
AKRİLİK MASTİKLER
Yangın Durdurucu Akrilik Mastik yanıcı olmayan çeşitli penetrasyon geçişleri, tekli kablo geçişleri ile düşük ve orta derecede hareketli derzler için uygundur.
SİLİKON MASTİKLER
Yangın Durdurucu Silikon Mastik yanıcı olmayan çeşitli penetrasyon geçişleri ile birlikte orta ve yüksek hareketli derzler ve dilatasyonlar için uygundur.
İNTÜMESAN (GRAFİT) MASTİKLER
Yangın Durdurucu İntümesan Mastik küçük çaplı yanıcı borular, yanıcı(kauçuk) izoleli borular ile tekli ve çoklu kablo geçişlerinde kullanıma uygundur.
TELİF HAKKI © 2014-2017 PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
TELİF HAKKI © 2014-2017
PROFIRE, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İçeriğe dön